Intencje mszalne od 27 listopada do 3 grudnia (48 tydzień roku)

Niedziela, 26 listopada, Chrystusa Króla
Godz. 8 – śp. Zbigniew Raczkowski w piątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – w trzynastą rocznicę urodzin Karoliny
Godz. 12 – śp. Kazimierz Bogacki w piątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Danuta Przewdziecka w rocznicę śmierci


Poniedziałek, 27 listopada
Godz. 16 – Msza święta i chrzest święty
Godz. 18 – śp. Antonina Pecyna w szóstą rocznicę śmierci – od córki z rodziną


Wtorek, 28 listopada
Godz. 18 – śp. Grzegorz Zawada w siódmą rocznicę śmierci, śp. Krystyna i Franciszek Gawlas


Środa, 29 listopada
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (1.)


Czwartek, 30 listopada
Godz. 18 – śp. Józef Gwiżdż w dziewiątą rocznicę śmierci, śp. syn Jan


Piątek, 1 grudnia
Godz. 18 – śp. Władysław Kołakowski – od żony


Sobota, 2 grudnia
Godz. 18 – w trzecie urodziny Poli Śnieżek


Pierwsza Niedziela Adwentu, Pierwszy Dzień Rekolekcji, 3 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – śp. Anna i Fryderyk Stebnowscy
Godz. 12 – śp. Leokadia Kozłowska – Msza święta imieninowa
Godz. 18 – Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski

Intencje mszalne od od 20 do 26 listopada (47 tydzień roku)

Niedziela, 19 listopada
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – śp. Irena Adamaszek, śp. Stanisław Maciuszczak w siedemnastą rocznicę śmierci, śp. Bronisław Kuriata w trzydziestą trzecią rocznicę śmierci, śp. Apolonia Kuriata w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Stanisław Hyjek
Godz. 18 – śp. Apolonia Kuriata w pierwszą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 20 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Wtorek, 21 listopada
Godz. 18 – Msza święta w intencji księdza proboszcza od Parafian


Środa, 22 listopada
Godz. 18 – śp. Apolonia Kuriata – od córki Krystyny


Czwartek, 23 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Piątek, 24 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Sobota, 25 listopada
Godz. 17 – w sześćdziesiątą rocznicę urodzin Janiny Pawłowskiej – o zdrowie i błogosławieństwo Boże – od dzieci z rodzinami
Godz. 18 – śp. Katarzyna Niedźwiecka w dwudziestą czwartą rocznicę śmierci, śp. Kazimierz Niedźwiecki


Niedziela, 26 listopada
Godz. 8 – śp. Zbigniew Raczkowski w piątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – w trzynastą rocznicę urodzin Karoliny
Godz. 12 – śp. Kazimierz Bogacki w piątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Danuta Przewdziecka w rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 13 do 19 listopada (46 tydzień roku)

Niedziela, 12 listopada
Godz. 8 – Msza święta urodzinowa rodzeństwa Łukasza i Alicji Skoczylas
Godz. 10 – śp. Marta w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci – o zbawienie i pokój duszy
Godz. 12 – śp. Anna Jedynak – w trzecią rocznicę śmierci
Godz. 18 – w szesnastą rocznicę urodzin Krystiana Szelwacha


Poniedziałek, 13 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Wtorek, 14 listopada
Godz. 16 – śp. Władysław Terlecki w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 17 – śp. Julian Mazur w piętnastą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Środa, 15 listopada
Godz. 17 – w intencji Andrzeja Witkowskiego w osiemnastą rocznicę urodzin
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Czwartek, 16 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Piątek, 17 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Sobota, 18 listopada
Godz. 15 – w sześćdziesiątą rocznicę ślubu państwa Rajmunda i Teresy Wolszonów
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Niedziela, 19 listopada
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – śp. Irena Adamaszek, śp. Stanisław Maciuszczak w siedemnastą rocznicę śmierci, śp. Apolonia Kuriata w pierwszą rocznicę śmierci, śp. Bronisław Kuriata w trzydziestą trzecią rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Stanisław Hyjek
Godz. 18 – śp. Apolonia Kuriata w pierwszą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 6 do 12 listopada (45 tydzień roku)

Niedziela, 5 listopada
Godz. 8 – śp. Stanisława Lalik w rocznicę śmierci, śp. Eugeniusz Lalik
Godz. 10 – Msza święta w intencji Parafian
Godz. 12 – Msza święta za żyjące i zmarłe członkinie pierwszej Róży Różańcowej z Miłoszyc
Godz. 18 – śp. Józef Wolski w pierwszą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 6 listopada
Godz. 17 – śp. Agnieszka Radomska – od koleżanki Danuty Stebnowskiej
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Wtorek, 7 listopada
Godz. 17 – śp. Michał Kogut – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Środa, 8 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Czwartek, 9 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Piątek, 10 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Sobota, Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada
Godz. 8 – Msza Święta w intencji Ojczyzny
Godz. 10 – Msza święta za Parafian
Godz. 12 – śp. Maria Ciechanowska – w rocznicę śmierci
Godz. 14 – Msza święta i chrzest
Godz. 18 – śp. Stanisław Wąsowicz – w czwartą rocznicę śmierci


Niedziela, 12 listopada
Godz. 8 – Msza święta urodzinowa rodzeństwa – Łukasza i Alicji Skoczylas
Godz. 10 – śp. Marta w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci – o Zbawienie i pokój duszy
Godz. 12 – śp. Anna Jedynak – w trzecią rocznicę śmierci
Godz. 18 – w szesnastą rocznicę urodzin Krystiana Szelwacha