Intencje mszalne od 25 do 31 grudnia (52 tydzień roku)

IV Niedziela Adwentu, 24 grudnia
Godz. 8 – śp. Teresa Kozieł – od rodziny Sobala
Godz. 10:
I – śp. Bolesław i Anna Skoreńscy, śp. Mieczysław Wlazło
II – śp. Jerzy Żuchowski, rodzice – Maria i Władysław, bracia – Zenon i Eugeniusz, śp. Katarzyna i Piotr Ludwina, śp. Stanisława i Jan Piwowar
Godz. 22 – Pasterka w intencji Parafian
Godz. 24 – Pasterka w intencji Parafian


Poniedziałek, Boże Narodzenie, 25 grudnia
Godz. 10 – śp. Bronisław Put w szesnastą rocznicę śmierci, śp. Rozalia Put
Godz. 12 – Msza święta w trzecie urodziny Aleksego


Wtorek, Świętego Szczepana, 26 grudnia
Godz. 8 – śp. Marta Wileczko w trzydziestą siódmą rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny
Godz. 10 – śp. Leontyna Głuszko w ósmą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Mirosława Olejnik w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Jarosław Olejnik w trzydziestą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Maria Chmiel w pierwszą rocznicę śmierci – od córki z mężem i synem


Środa, Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty, 27 grudnia
Godz. 9:
I – Msza święta wypominkowa (2.)
II – Msza święta i chrzest święty


Czwartek, 28 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Piątek, 29 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Sobota, 30 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Niedziela, 31 grudnia, Święto Świętej Rodziny Jezusa – Maryi i Józefa
Godz.8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – Msza święta za Parafian
Godz. 12 – śp. Tadeusz Malasy, w ósmą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta dziękczynna za 2017 rok

Intencje mszalne od 18 do 24 grudnia (51 tydzień roku)

III Niedziela Adwentu, 17 grudnia
Godz. 8 – śp. Roman Szczepaniak w pięćdziesiątą piątą rocznicę śmierci, śp. Katarzyna Szczepaniak
Godz. 10 – śp. Stanisław Terlecki w czwartą rocznicę śmierci, śp. Wanda Terlecka w czterdziestą pierwszą rocznicę śmierci, śp. ich Rodzice
Godz. 12 – śp. Jan Niemczyński w trzydziestą szóstą rocznicę śmierci
Godz. 18 – w intencji wnuczek Poli, Mileny i Martynki i za rodziców tych wnuczek


Poniedziałek, 18 grudnia
Godz. 18 – śp. Teresa Kozieł – od Antoniego i Grażyny Puć


Wtorek, 19 grudnia
Godz. 18 – śp. Józef Radomski w dwudziestą siódmą rocznicę śmierci, śp. Józef i Julia, śp. Anastazja


Środa, 20 grudnia
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta imieninowa


Czwartek, 21 grudnia
Godz. 18:
I – Msza święta urodzinowa za śp. Natalkę Walczak
II – śp. Władysława Kozioł – od wnuczki Ireny


Piątek, 22 grudnia
Godz. 7 – śp. Wiktoria Ibowicz – Msza święta imieninowa


Sobota, 23 grudnia
Godz. 7 – śp. Eugeniusz i Stanisława Lalikowie


IV Niedziela Adwentu, 24 grudnia
Godz. 8 – śp. Teresa Kozieł – od rodziny Sobala
Godz. 10:
I – śp. Bolesław i Anna Skoreńscy, śp. Mieczysław Wlazło
II – śp. Jerzy Żuchowski, rodzice – Maria i Władysław, bracia – Zenon i Eugeniusz, śp. Katarzyna i Piotr Ludwina, śp. Stanisława i Jan Piwowar
Godz. 22 – Pasterka w intencji Parafian
Godz. 24 – Pasterka w intencji Parafian


Poniedziałek, Boże Narodzenie, 25 grudnia
Godz. 10 – śp. Bronisław Put w szesnastą rocznicę śmierci, śp. Rozalia Put
Godz.12 – Msza święta w trzecie urodziny Aleksego


Wtorek, Świętego Szczepana, 26 grudnia
Godz. 8 – śp. Marta Wileczko w trzydziestą siódmą rocznicę śmierci, śp. z rodziny
Godz. 10 – śp. Leontyna Głuszko w ósmą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Mirosława Olejnik w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Jarosław Olejnik w trzydziestą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Maria Chmiel w pierwszą rocznicę śmierci – od córki z mężem i synem


Środa, Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty, 27 grudnia
Godz. 9
I – Msza święta wypominkowa (2.)
II – Msza święta i chrzest święty.

Intencje mszalne od 11 do 17 grudnia (50 tydzień roku)

II Niedziela Adwentu, 10 grudnia
Godz. 8
I – śp. Kazimierz Dziedzic w jedenastą rocznicę śmierci, śp. Eugenia Dziedzic w pierwszą rocznicę śmierci
II – śp. Waldemar Urban w dwudziestą siódmą rocznicę śmierci, śp. Jan Urban
Godz. 10 – w jedenastą rocznice urodzin Marty Gabryluk
Godz. 12 – śp. Zdzisława Śnieżek
Godz. 13 – w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Eugenii Wlazło – o błogosławieństwo Boże
Godz. 18 – śp. Tomasz Machnik – Msza święta popogrzebowa


Poniedziałek, 11 grudnia
Godz. 18 – śp. Maria Bolibrzuch w dwudziestą drugą rocznicę śmierci, śp. jej Rodzice


Wtorek, 12 grudnia
Godz. 18 – śp. Bolesław Maciejczyk – od rodziny Lemanik


Środa, 13 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za Parafian


Czwartek, 14 grudnia
Godz. 18 – Msza święta o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Węgrzynowicz


Piątek, 15 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za Parafian


Sobota, 16 grudnia
Godz. 18 – śp. Helena i Bronisław Zającowie


III Niedziela Adwentu, 17 grudnia
Godz. 8 – śp. Roman Szczepaniak w pięćdziesiątą piątą rocznicę śmierci, śp. Katarzyna Szczepaniak
Godz. 10 – śp. Stanisław Terlecki w czwartą rocznicę śmierci, śp. Wanda Terlecka w czterdziestą pierwszą rocznicę śmierci, śp. Rodzice
Godz. 12 – śp. Jan Niemczyński w trzydziestą szóstą rocznicę śmierci
Godz. 18 – w intencji wnuczek – Poli, Mileny i Martyny i za ich rodziców

Intencje mszalne od 4 do 10 grudnia (49 tydzień roku)

I Niedziela Adwentu, 3 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – śp. Anna i Fryderyk Stebnowscy
Godz. 12 – śp. Leokadia Kozłowska
Godz. 18 – Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski


Poniedziałek, 4 grudnia
Godz. 6:30 – Roraty
Godz. 9 – Msza święta za Parafian
Godz. 18 – śp. Teresa Kozieł – Msza święta popogrzebowa


Wtorek, 5 grudnia
Godz. 6:30 – Roraty
Godz. 9 – Msza święta za Parafian
Godz. 18 – śp. Tomasz Machnik – od chrzestnego z rodziną z Krakowa


Środa, 6 grudnia, Odpust
Godz. 9 – śp. Waldemar Kołacz w drugą rocznicę śmierci
Godz. 17
I – Msza święta za Parafian
II – śp. Mikołaj i Katarzyna Jackowscy w dniu imienin


Czwartek, 7 grudnia
Godz. 6:30 – Roraty
Godz. 18 – Msza święta za Parafian


Piątek, 8 grudnia, Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 18 – śp. Maria i Antoni Wlazło


Sobota, 9 grudnia
Godz. 17 – w intencji Franciszki Kluz z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy urodzin
Godz. 18 – śp. Apolonia Kuriata – Msza święta imieninowa


II Niedziela Adwentu, 10 grudnia
Godz. 8
I – śp. Kazimierz Dziedzic w jedenastą rocznicę śmierci, śp. Eugenia Dziedzic w pierwszą rocznicę śmierci
II – śp. Waldemar Urban w dwudziestą siódmą rocznicę śmierci, śp. Jan Urban
Godz. 10 – w 11 rocznicę urodzin Marty Gabryluk
Godz. 12 – śp. Zdzisława Śnieżek
Godz. 13 – w intencji Eugenii Wlazło z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy urodzin
Godz. 18 – śp. Tomasz Machnik – Msza święta popogrzebowa